راهنما

این راهنما به صورت پاسخ به پرسشهای متداول کاربران تدوین گردیده است. چنانچه پاسخ سوال خود را در این مستند یا سایر مستندات تدوین شده در سایت نیافتید با مدیر سایت از طریق اکانت تلگرام karineadmin  (09135357090)  مکاتبه نمایید تا راهنمایی لازم ارائه گردد.

چگونه می توانم در این سایت ،  آگهی ثبت نمایم؟

برای ثبت آگهی در این سایت ، ابتدا باید عضو شوید. اگر عضو این سایت نیستید اینجا را کلیک نمایید. پس از عضویت می توانید در منوی کاربری خود با کلیک روی ثبت آگهی ، بعد از پر کردن فیلدهای مختلف ،آگهی خود را ثبت نمایید.

عضویت در این سایت چگونه است ؟

برای عضویت در این سایت فقط به یک آدرس ایمیل معتبر و یک شماره تلفن همراه نیاز دارید.

منظور از شناسه یا نام کاربری چیست ؟

در سایت کارینه ، شناسه یا نام کاربری شما همان ایمیل شماست. استفاده از ایمیل برای نام کاربری احتمال فراموش شدن را کاهش می دهد و از طرفی کنترل معتبر بودن ایمیل و اینکه کاربر صاحب آن باشد ضریب امنیت این سایت و ضریب اطمینان به محتوای آگهی ها را بالاتر می برد.

آیا انتخاب رمز یا کلمه عبور محدودیت های خاصی دارد؟

رمز ورود یا کلمه عبور امنیت دسترسی به پروفایل و پانل مدیریت آگهی های شما را تامین می کند. این سایت کنترل میکند که طول کلمه عبور بیشتر از شش کاراکتر باشد. در عین حال تقاضا می شود اصول اولیه انتخاب رمز عبور را درنظر داشته باشید. سعی کنید رمز عبور انتخابی در عین سهولت برای به خاطر سپردن، ترکیبی از حروف، اعداد و علایم باشد تا حدس زده نشود. از یادداشت آن خودداری نمایید و آن را دراختیار دیگران قرار ندهید، چراکه دارنده رمز عبور و شناسه کاربری (ایمیل) صاحب پروفایل و پانل مدیریت آگهی ها در کار و تجارت شناخته می شود.

درصورت فراموش کردن رمز عبور چه کنیم؟

در صورت فراموشی رمز عبور نگران نباشید، شما میتوانید از طریق این لینک وارد سایت شوید و با وارد کردن آدرس ایمیل خود نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. با ثبت درخواست بلافاصله ایمیلی حاوی یک لینک به آدرس ایمیل شما توسط کار وتجارت ارسال می گردد. وارد ایمیل خود شوید و روی آن لینک کلیک نمایید تا امکان تغییر کلمه عبور برای شما فراهم گردد. توجه نمایید که به دلایل تضمین امنیت در کارو تجارت، لینک ارسالی به ایمیل شما فقط برای یک بار قابل استفاده است. درصورت فراموشی مجدد باید دوباره درخواست در سایت ثبت نمایید.

اگر ایمیلی که با آن در این سایت ثبت نام کرده ام غیرفعال یا نامعتبر شد چه کنم؟

در این صورت فقط ثبت نام مجدد از طریق ایمیل معتبر دیگری که شما صاحب آن باشید امکان پذیر می باشد. برای اینکه سابقه تبلیغات توسط ایمیل قبلی شما به ایمیل جدیدتان متصل گردد. باید از طریق اکانت تلگرام karineadmin  (09135357090)  مکاتبه نمایید. کارشناسان این سایت طی فرآیندی صحت هویت درخواست کننده را تایید می کنند و بعد از آن سابقه به ایمیل و شناسه کاربری جدید منتقل خواهد گشت.

درصورت لو رفتن رمز عبور و شناسه کاربری چه کنم؟

در اولین فرصت کنترل نمایید که اگر هنوز با ایمیل و کلمه عبور خود می توانید وارد سایت شوید نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. اگر رمز عبور شما لو رفته و تغییر داده شده است، شما امکان ورود به این سایت را نخواهید داشت بنابراین تنها راه حل درخواست رمز جدید از طریق بخش فراموشی رمز عبور می باشد. از طریق این لینک می توانید درخواست تغییر رمز را داشته باشید.

انواع آگهی در این سایت چیست؟

در  این سایت شما می توانید از دو نوع آگهی استفاده نمایید که در ادامه معرفی می گردند:

  1. آگهی های عادی که در حال حاضر به صورت رایگان و نامحدود در این سایت ثبت می گردند.
  2. آگهی های ویژه که باعث اضافه شدن امکانات بیشتر (  نردبان ، فرم تماس ، پروفایل ، نقشه هوایی و سایت ) و در نتیجه جذابیت و بیشتر دیده شدن آگهی می باشند.